Contact

Scandinavian Business Seating Design Center
Blaak 28
3011 TA Rotterdam

Tel:  +31 (0)88 091 09 00
info-nl@sbseating.com

 

Customer Service

Customer Service
Isabelle de Zeeuw
Tel: +31 (0)78 653 53 35
isabelle.de.zeeuw@sbseating.com
Customer Service Coördinator
Jacqueline Snijders
Tel: +31 (0)78 653 53 16
jacqueline.snijders@sbseating.com

Financiën

Creditmanager Benelux
Henny Steens
Direct: +31-765042538
Mobile: +31-645648255
henny.steens@sbseating.com

Management

Country Manager
David Coenen
Tel: +31 (0)6 10 99 40 99
david.coenen@sbseating.com

Marketing

Trade Marketeer
Eva Zelders
Tel: +31 (0)76 504 2537
eva.zelders@sbseating.com 

Technische dienst

Technische dienst
Eduard Vliet Vlieland
Mob: +31 (0)6 55 15 70 32
eduard.vliet.vlieland@sbseating.com

Technische dienst
Jimmy Diender
Tel: +31 (0)6 22 20 88 19
jimmy.diender@sbseating.com

Verkoop

Manager Key Accounts
Marijke de Roo
Tel: +31 (0)6 53 21 22 54
marijke.de.roo@sbseating.com

Key Account Manager Noord Nederland
Jolanda Bouma Siemons
Tel: +31 (0)6 51 00 18 96
jolanda.bouma.siemons@sbseating.com

Area Manager Zuid Nederland
Marleen van der Velden
Tel.: +31 (0)6 33 31 05 97
marleen.vandervelden@sbseating.com 

Area Manager Noord-Oost Nederland
Niels Langenberg
Tel: +31 (0) 653 80 58 42
niels.langenberg@sbseating.com

Area Manager Noord west Nederland
Erik van Donkelaar
Tel.: +31 (0)6 5109 7527
erik.van.donkelaar@sbseating.com

Area Manager Midden Nederland
Nick van der Werf
Tel.: +31 (0)6 5048 7409
nick.vanderwerf@sbseating.com

Market Manager België & Luxemburg
Jan Cocquyt
Tel: +32 495 37 51 87
jan.cocquyt@sbseating.com